Archiv pořadů Peklo na stavbách 2021

Peklo na stavbách 29

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v úterý 7. prosince 2021 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Peklo na stavbách 28

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v úterý 5. října 2021 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Peklo na stavbách 27

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v úterý 10. srpna 2021 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2022

● Archiv pořadů Peklo na stavbách 2021

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2020

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2019

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2018