Cyklus pořadů Reminiscenční terapie

Zábavné televizní vzpomínky (RT1)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné televizní vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé televizní pořady a televizní seriály.

Zábavné divadelní vzpomínky (RT2)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné divadelní vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavá divadelní představení a jejich protagonisty.

Zábavné filmové vzpomínky (RT3)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné filmové vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé filmy, herecké a režisérské hvězdy.

Zábavné cestovatelské vzpomínky (RT4)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné cestovatelské vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé cestovní cíle a cestovní prostředky.

Zábavné módní vzpomínky (RT5)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné módní vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé kosmetické a oděvní módní trendy.

Zábavné nákupní vzpomínky (RT6)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné nákupní vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé součásti bytového vybavení i předměty běžné denní spotřeby.

Zábavné sportovní vzpomínky (RT7)

Pořad reminiscenční terapie s názvem Zábavné sportovní vzpomínky se věnuje aktivizaci vzpomínek na zajímavé sportovce a významné sportovní události.

Máte zájem u vás uspořádat ukázkový pořad?

Novým zájemcům o pořádání Akademie třetího věku nabízíme možnost realizace ukázkového pořadu. Rádi se s vámi domluvíme na konkrétním termínu. Více informací, ukázky a kontaktní formulář naleznete v sekci Ukázkový pořad.

Kam dál?
Jak dohodnout uspořádání ukázkového pořadu >