Zájezdy

Objednávejte termíny zájezdů Akademie třetího věku 2024

Akademie třetího věku zahajuje zájezdovou sezónu Po stopách zábavné historie 2024.

Pro městské a obecní samosprávy, kulturní domy, knihovny, zájmová sdružení a domovy seniorů pořádme i letos zážitkové zájezdy Po stopách zábavné historie.

Pro informace o volných termínech letošních zájezdů kontaktujte, prosím, lektora akademie.

Speciální nabídka: Zájezdy Learn and Visit

Akademie třetího věku vytvořila vedle nabídky standardních zájezdů také speciální zájezdový formát Learn and Visit. Jedná se o unikátní kombinaci výukového pořadu a tématické prohlídky. Na dopoledním programu (Learn) je klasická výuková přednáška s promítáním, která se ovšem nekoná u zákazníka, ale přímo v cílové destinaci zájezdu. Téma přednášky je vždy spojeno s odpoledním programem (Visit), během kterého absolvují účastníci zájezdu zážitkovou prohlídku nebo procházku. Formát Learn and Visit jsme vyvinuli speciálně pro potřeby skupin starších osob s výrazněji omezenou schopností pohybu. Jsou ideální náhradou standardních zájezdových programů, ve kterých je potřeba pěšího pohybu mnohem větší. Výběr konkrétní destinace řešíme individuálně.

Letos opět organizujeme pro naše zákazníky velice oblíbený předvánoční zážitkový zájezd do Německa.

Dopoledne navštívíte multimediální expozici věnovanou legendární pohádce Tři oříšky pro Popelku na zámku Moritzburg, kde se tato pohádka natáčela. Odpoledne je na programu fakultativní komentovaná prohlídka historického centra Drážďan, návštěva 589. ročníku předvánočních trhů či individuální předvánoční nákupy.
Volné termíny pro rok 2024 jsou již k dispozici.

Základní katalog standardních zájezdů

Akademie třetího věku organizuje mnoho zajímavých tématických zájezdů s názvem: Po stopách zábavné historie.

V rámci aktivit katedry cestovního ruchu máme pro vás připraveny jednodenní i víkendové zájezdy nejen po zajímavých lokalitách v České republice, ale i do zahraničí.

Prohlédněre si 18 nejkrásnějších zájezdů. Základní katalog zájezdů je v pdf ke stažení ZDE >

Google, ty nám nebudeš schvalovat vůbec nic!