Základní prospekt cyklu Peklo na stavbách

Základní prospekt přednáškového cyklu Peklo na stavbách je ke stažení ve formátu pdf ZDE>

Peklo na stavbách 35

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v úterý 6. prosince 2022 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Peklo na stavbách 34

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v úterý 4. října 2022 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Peklo na stavbách 33

Zábavný multimediální pořad Petra Šiky nejen pro stavaře. Přijďte se pobavit nad ukázkami neuvěřitelných řemeslných výkonů z domova i ze světa. Uvidíte unikátní záběry z dokonalého stavařského hororu. Přijďte se podívat, jak vypadá skutečné Peklo na stavbách. Zábavný pořad Peklo na stavbách se koná v sále Kulturního domu Chocnějovice v pondělí 5. září 2022 od 18:30 hod.

pozvánka jpgpozvánka pdf

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2022

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2021

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2020

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2019

Archiv pořadů Peklo na stavbách 2018