ARCHIV PROMO Akademie třetího věku

Prohlídky staré Prahy. Obnovujeme nabídku skupinových komentovaných prohlídek na prohlídkových trasách v historickém centru Prahy. Spojte váš výlet do hlavního města se zajímavým zážitkem. Vyberte si z nabídky prohlídkových tras malebného prostředí staré Prahy. Pro snadnost a jednoduchost naše pohlídkové trasy začínají i končí u stanic metra. Na prohlídku se mohou přihlásit všichni zájemci, nejen posluchači Akademie třetího věku. Takže na vás zbývá zvolit trasu, vybrat termín, vyplnit objednávkový formulář a pak hurá do Prahy.

2022-01-01 Novoroční pozdrav 2022. Vážené akademičky, milí akademici, přátelé a příznivci Akademie třetího věku. Máme za sebou desátý ročník činnosti. Když jsem předloni v tuto dobu hodnotil uplynulý rok, věřil jsem, že rok 2021 bude lepší. Nebyl. Režim nám polovinu celého roku pořádání akademie zakázal. Organizační příprava a následné rušení pořadů nás … číst více>

300. výročí blahořečení Sv. Jana Nepomuckého. U příležitosti tak významného kulatého jubilea jsme pro vás připravili speciálně rozšířený tématický pořad z cyklu Zábavná historie. Bude se týkat zábavné historie českých světců a pochopitelně hlavní pozornost soustředíme oslavenci. Za mimořádně zajímavový fakt považujeme skutečnost, že pořad předneseme i v akademické komunitě ve Sv. Janu.

Do PROMO akcí>